ReplacementGlass

تعویض گلس و فلت

با هزینه بسیار مناسب صفحه موبایل خود را مثل روز اول کنید !

اگر گوشی موبایلتان ضربه خورده و صفحه آن شکسته ، در صورتی که ال سی دی آسیب ندیده باشد می توانید با هزینه اندک شیشه روی ال سی دی که اصطلاحا به آن گلس ال سی دی گفته می شود را تعویض نمائید .در گروه دیجی کمک شما سریع ترین خدمات تعمیر ال سی دی و تعویض LCD را دریافت خواهید کرد شما می توانید بیشترین دقت کاری و با کیفیت ترین خدمات را از ما بخواهید استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها در کنار حجم کار بالا،تعداد نیروی انسانی زیاد باعث شده مناسب ترین قیمت ها در سراسر ایران را در اکسیژن تیم دریافت کنید. 

گوشی شما صفحه ندارد ! صفحه موبایل پر پر می زند ؟

معمولا این اتفاق بر اثر ضربه خوردن فلت ال سی دی رخ می دهد . فلت یکی از بخش های ال سی دی موبایل محسوب می گردد. بدیهی است که وقتی در مورد این قطعه صحبت می شود، پای ال سی دی هم به میان کشیده شود.گاهی ممکن است فلت و ال سی دی، هر دو سالم باشند اما تصویری وجود نداشته باشد. در این شرایط، با انجام عملیاتی روی فلت، مشکل برطرف می گردد. تعمیرات فلت با دستگاه تعویض فلت در گروه اکسیژن تیم قابل انجام است تعویض فلت درخواستی شما با دقت و سرعت بالا و بدون نقص خواهد بود .

تعمیرات تخصصی

در دیجی کمک

تاچ ال سی دی و گلس های اورجینال

گوشی شما تصویر ندارد ؟ یا ال سی دی موبایلتان بدرستی کار نمی کند ؟ نگران نباشید و با اکسیژن تیم تماس حاصل فرمائید . گاهی اوقات این اتفاق به علت فلت ال سی دی موبایل شما می باشد .

اگر موبایل شما از دستتان افتاده و یا ضربه خورده که موجب شکستگی ال سی دی شده است هیچ جای نگرانی نیست ، شما می توانید با هزینه بسیار کم شیشه روی ال سی دی “گلس ال سی دی ” را تعویض نمائید .

ال سی دی اورجینال گوشی های موبایل در مقایسه با ال سی دی های‌کپی کیفیت نمای محتوای بهتری دارد و شادابی محتوای نمایش داده شده در آن به مراتب از ال سی دی های‌کپی بیشتر است .

پشتیبانی و مشاوره