نسخه ایلان ماسک آیفون 11 پرو

گوشی‌های آیفون همیشه ملاک اصلی برای شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی بودند. دلیل آن نیز تعداد کمی است که کمپانی اپل در سال معرفی می‌کند. با توجه به این موضوع شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی زمان کافی برای ارائه بهترین وسایل خود با بهترین برش را خواهند داشت. نسخه ایلان ماسک آیفون 11 پرو یکی از دستگاه‌هایی است که توسط کمپانی Caviar تولید شده است و جعبه گشایی آن برای بسیاری از کاربران جالب خواهد بود.

کمپانی Caviar که اسم فارسی آن همان خاویار می‌شود، همانند اسم خود که از یک غذای گران قیمت می‌باشد، مشغول تولید قاب و فریم‌های بسیار جذاب برای دستگاه‌های آیفون است. البته در سایت این شرکت به غیر از آیفون، سری گلکسی اس 20 و دستگاه نوت 20 الترا نیز وجود دارد اما بیشتر مانور این کمپانی بر روی دستگاه‌های کمپانی اپل می‌باشد.

از افتخارات کمپانی Caviar داشتن دستگاه‌هایی با بخش کوچکی از ماه بر روی آن است. همچنین مریخ نیز جزو سیاراتی است به تازگی به این لیست اضافه شده است اما قیمت خرید این دو دستگاه بالاتر از 50 هزار دلار خواهد بود و این هزینه برای یک دستگاه که سال آینده یا نهایتا 3 سال دیگر از رده خارج خواهد شد بسیار زیاد است. اما خیلی از افراد بدون دقت کردن به برچسب قیمت قصد داشتن خاص‌ترین موارد را در بین تمام دستگاه‌ها دارند و کمپانی Caviar نیز وظیفه انجام اینکار را برای بخش گوشی هوشمند به عهده گرفته است

در گذشته نیز شاهد چنین دستگاه‌هایی از کمپانی‌های مختلف بوده‌ایم اما ظاهرا کمپانی Caviar با جا انداختن خود در بین تمام بررسی کنندگان داخل یوتیوب توانسته معنی واقعی لاکچری را برای کسانی که قیمت را مهم نمی‌دانند نشان بدهد. نظر شما درباره نسخه ایلان ماسک آیفون 11 پرو چیست؟ آیا هزینه چندین برابری نسبت به قیمت اصلی برای این دستگاه منطقی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی و مشاوره