۱. می‌خواهم خریدهای قبلی‌ام را روی کامپیوتر دانلود کنم.

اگر از فروشگاه آیتونز محتوا خرید کرده باشید، تا زمانی که از اپل آیدی خودتان بر روی کامپیوتر استفاده کنید، می‌توانید این برنامه‌ها را دانلود نمایید.

  • روی دکمه‌ی پروفایل که در کنار نوار جستجو قرار دارد کلیک کرده و وارد اپل آیدی خود شوید.
  • وارد iTunes Store شوید.
  • از سمت راست صفحه‌ی ابتدایی Store روی لینک Purchased کلیک کنید.
  • محتوای مورد نظر خود را پیدا کنید. آیتونز به طور پیش‌فرض همه‌ی فایل‌هایی که در حال حاضر در کتابخانه‌ی شما وجود ندارد را نشان می‌دهد. با کلیک بر روی دکمه‌ی سمت راست زبانه‌ی Not in My Library، می‌توانید بین انواع فایل‌های رسانه‌ای مختلف جابجا شوید.
  • در کنار محتواهایی که می‌خواهید دانلود کنید روی دکمه‌ی iCloud کلیک نمایید. علاوه بر این از گوشه‌ی سمت راست پایین صفحه، با کلیک بر روی Download All می‌توانید همه‌ی فایل‌هایی که خریداری کرده‌اید را با هم دانلود کنید.

۲. فیلمی که به آیتونز اضافه می‌کنم در کتابخانه‌ی فیلم‌های آیتونزم نشان داده نمی‌شود.

اگر می‌خواهید یک فایل ویدیویی را به آیتونز اضافه کنید و آن فایل نشان داده نمی‌شود، علت احتمالی این اتفاق به خاطر سازگار نبودن فایل با فرمت‌های آیتونز است. برای حل این مشکل باید فایل خود را به فرمت‌هایی تبدیل کنید که امکان پخش شدن در آیتونز داشته باشد.

همچنین به خاطر داشته باشید که فیلم‌هایی که از کامپیوتر به آیتونز اضافه کرده‌اید در زبانه‌ی Home Videos از بخش کتابخانه‌ی فیلم‌ها قابل دسترس است. برای انتقال ویدیوها به زبانه‌ی Movies یا TV Shows می‌توانید از ابزار Get Info استفاده نمایید

۳. می‌خواهم آهنگ‌های .wma را اضافه کنم، ولی این آهنگ‌ها در آیتونز نشان داده نمی‌شود.

آیتونز از فرمت .wma پشتیبانی نمی‌کند، اما نسخه‌ی ویندوز آیتونز می‌تواند به طور خودکار همه‌ی فایل‌های .wma را به .mp3 تبدیل کند. اگر از مک استفاده می‌کنید، برای تبدیل فایل‌ها می‌توانید از ابزاری مثل Adapter کمک بگیرید. اگر فایل‌های .wma با قفل کپی رایت محافظت شده باشد، ابتدا باید این قفل را از بین ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید