مستندات مربوط به گوشی هوشمندی در بنچمارک گیم‌بنچ منتسب به آنر V40 از احتمال معرفی آن با چیپست دایمنسیتی 1000 پلاس و نمایشگر 90 هرتزی خبر می‌دهد.

انتظار می‌رود گوشی‌های هوشمند سری آنر  V40 ابتدای سال نو میلادی رونمایی شوند. گوشی‌های هوشمند با شماره NWE-AN10، سیستم عامل اندروید 10 و چیپست گرافیکی G77 MC9 در گیم‌‌بنچ رویت شده است.

راساس خبر فاش شده دیگری از سوی یکی از افشاگران معروف چینی با نام کاربری «Digital Chat Station» در توییتر، شماره NWE-AN10 متعلق به یکی از گوشی‌های هوشمند سری آنر  V40 خواهد بود؛ هرچند هنوز مشخص نیست این شماره به نسخه معمولی، پرو یا حتی نسخه دیگری از این سری مربوط می‌شود.

با این وجود، اطلاعات فعلی نشان می‌دهد که احتمالا آنر V40 با بهره‌مندی از چیپست دایمنسیتی 1000 پلاس مدیاتک معرفی خواهد شد که در حال حاضر تعداد انگشت شماری از گوشی‌های هوشمند بازار با این تراشه به بازار عرضه شده‌اند.

باتوجه به اینکه نمایشگر گوشی‌های هوشمند معمولا با چیپست گرافیکی همگام می‌شوند، فریم ریت 90 فریم در ثانیه برای گیمینگ با حداقل نرخ نوسازی 90 هرتز برای آنر V40 متحمل به نظر می‌رسد. پیشتر نیز خبرهایی در مورد نرم بروزرسانی 120 هرتز برای نمایشگر این دستگاه مطرح شده بود؛ اما باتوجه به اطلاعات فعلی در حال حاضر نمی‌توان در مورد نمایشگر 120 هرتزی برای این گوشی هوشمند اظهارنظر قطعی کرد. این احتمال وجود دارد دو گوشی مختلف از این سری با نرخ نوسازی نمایشگر متفاوت به بازارعرضه شوند.

انتظار می‌رود باتوجه به تاییدیه 3C،  آنر  V40  نیز همانند گوشی‌های هوشمند هواوی میت 40 پرو و هواوی نوا 8 با شارژر 66 واتی به بازار عرضه شود.

احتمالا هر دو نسخه آنر V40 و آنر V40 پرو با دوربین سه گانه شامل دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی در دسترس کاربران قرار گیرند. همچنین به نظر می‌رسد یکی دیگر از نسخه‌های این سری یعنی آنر V40 پرو پلاس نیز همزمان با بقیه نسخه‌ها به بازار عرضه شوند. احتمالا نسخه قوی‌تر این خانواده از چیپست کرین 9000 بهره خواهد برد.

دیدگاهتان را بنویسید

پشتیبانی و مشاوره